Select Country

Формула = Складний відсоток + Обернена афіліація + Твоє бажання

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse

Формула ЕМІЛЬЙОНАРІО Складний Відсоток + Зворотнє Приєднання

Якщо ви читаєте цю сторінку, це вже дуже хороший знак

Я розкажу вам відверто, від серця до серця, як працює ця система, яка може принести вам астрономічні цифри, якщо ви це робите правильно, як я вам показую.

Не потрібні ніякі знання, майже все створено, лише ваш бажання це зробити.

МЕТОД ЕМІЛЬОНАРІО - це ті речі, які трапляються в нашому житті, які ми не сумніваємося ні секунди рекомендувати нашим дітям, батькам, братам, друзям і т. д. ЦЕ ВЕЛИКІ СЛОВА.

Система створена на 1 рік з можливістю отримання прибутку з першого дня

Ми навчимо вас впроваджувати менталітет складених відсотків у вашому щоденному житті, чи ви є найманим працівником, пенсіонером, самозайнятим, підприємцем або безробітним.Я поясню вам 4 концепції, які використовуються в Emillonario.

Я поясню вам 4 концепції, що вступають в гру

Я вас запевняю, що якщо ви зможете прочитати до кінця, ви будете радіти все життя.

Якщо ви читаєте це, ви розумна людина, бо той, хто не читає, або лінивий, або вважає, що знає все, або передбачає, що його обмануть.

  1. Формула складного відсотка.
  2. Зворотня програма партнерів.
  3. Наш продукт і система.
  4. Тривалість проекту та те, що ми робимо на шляху.


Формула складних відсотків

Формула складних відсотків

За словами Альберта Ейнштейна, формула складних відсотків - восьма диво світу.

Формула складних відсотків полягає в тому, що на початкову суму застосовується відсоток, а потім до отриманого результату знову застосовується той же відсоток і так далі.

Можливо, ви запитуєте себе, так, це дуже гарно, але Як заробити застосовний відсоток і як вноситься початковий капітал?

Отож, ПОЧАТКОВИЙ КАПІТАЛ = НЕ ПОТРІБЕН. ВІДСОТКИ= Я ПОЯСНЮ НИЖЧЕ. Вам сподобається.

Велика ПРОБЛЕМА складних відсотків - ЯК ЗАРОБИТИ НА НАКОПИЧЕНІ ВІДСОТКИ.

Тут ми входимо в гру з нашим пропозицією, БЕЗ РИЗИКУ та повністю прозорою.Приклад складного відсотка

Приклад складного відсотка: Припустимо, що у нас є 1 євро, або 1 долар, який є більш міжнародним. Якщо до 1 долара застосувати щоденний відсоток 1%, а до його результату застосувати відсоток 1% і так далі, чи знаєте ви результати з часом?

Удивляйтеся, ми почали з 1 долара:

Прибуток за 1 місяць 0.36 $ + ваш долар або євро
Прибуток за 3 місяці 1.49 $ + ваш долар або євро
Прибуток за 6 місяців 5.11 $ + ваш долар або євро
Прибуток за 1 рік 37.53 $ + ваш долар або євро
Прибутки за 2 роки

1.455.27 $ + ваш долар або євро

Прибуток за 3 роки

55.022.34 $ + ваш долар або євро

Прибуток за 4 роки

2.078.970.18 $ + ваш долар або євроКоментарі до таблиці результатів складного відсотка

Чому я створив цю таблицю?

Зверство, яке зростає з часом, на початку це цікаво, а з часом перетворюється на звіриний ріст.

І саме тому ми вигадали систему зворотнього партнерства, про яку я розповім нижче.

У приватному кабінеті я залишив посилання для завантаження таблиці Excel з формулою складних відсотків, де ви можете провести свої експерименти, змінюючи суму та відсоток.

Незалежно від того, чи берете ви участь чи ні, ця таблиця буде корисною для вас і стане вказівником для вашого заощадження, інвестицій тощо, які ви можете здійснити протягом свого життя.

У Інтернеті є безліч анекдотів, серед яких і цей, я не хочу йти колом без пояснень, але вважаю, що ці історії допоможуть вам краще зрозуміти наш концепт:Реальна історія про складний відсоток

Ставка на шахи та складні проценти

Історія починається в давній Індії, коли винахідник гри в шахи представляє своє творіння раджі королівства. Раджа, вражений красою і складністю гри, просить винахідника обрати свою винагороду.

Винахідник, бувши дуже хитрою людиною, просить про щось, що на початку здається скромним: зерно рису для першої клітинки шахової дошки, два для другої, чотири для третьої, і так далі, подвоюючи кількість зерен на кожній з 64 клітинок дошки.

Раджа, не усвідомлюючи масштабу цього запиту, приймає його негайно, думаючи, що це незначна винагорода. Проте, коли його слуги починають кладти зерна рису на дошку, вони розуміють, що запитана кількість зростає експоненційно, розкриваючи справжню природу складних процентів.

Коли вони дійшли до клітинки 64, кількість рису, необхідна, виявилася більшою, ніж виробництво всього королівства, і навіть, за деякими версіями історії, більшою, ніж те, що можна було б виробити на всьому світі.

Раджа, тепер усвідомлюючи розум і хитрість винахідника, і потужну урок математики, який він отримав щодо складних процентів, надає йому титул великого візира замість неможливої гори рису.Історія складених відсотків ледачого мільйонера.

Ось ще одна особлива ЛІНИВІ:

Лінивий мільйонер

Жив-був молодий чоловік, Томас, який, незважаючи на надзвичайну лінію, мав бажання: збагатитися, не напружуючись занадто сильно. Одного разу, під час скарження на те, що не народився в багатій сім'ї, його дідусь подарував йому $100 на день народження з умовою: він повинен інвестувати ці гроші і не витрачати їх.

Томас, який не мав найменшого уявлення про інвестиції, звернувся за порадою до свого найрозумнішого друга, який пояснив йому концепцію складного відсотка та те, як навіть невеликі суми могли значно зростати з часом, якщо їх розумно інвестувати.

З лінощів, але з цікавістю, Томас вирішив інвестувати $100 в інвестиційний фонд, який обіцяв середній річний дохід 8%. Він абсолютно забув про свою інвестицію і повернувся до свого звичайного життя, сподіваючись, що ці гроші якось працюватимуть за нього.

Роки пройшли, і Томас продовжував бути таким самим лінивим, переходячи з роботи на роботу, ніколи справді не рухаючись вперед у своїй кар'єрі або заощаджуючи гроші. Однак, щороку, без винятку, його невелика інвестиція зростала завдяки складному відсотку, хоча він рідко про це згадував.

Настане день його виходу на пенсію. Томас, хвилюючись, як він буде утримуватися у свої золоті роки, згадав про інвестицію, яку зробив десятиліття тому. З дрожучими руками він перевірив свій рахунок і до його здивування виявив, що його скромна інвестиція зросла до такої суми, яка виходила за рамки його найбожевільніших очікувань.

З прислів'я

Хоча Томас був лінивим у майже всіх аспектах свого життя, його єдиний крок інвестувати рано і залишити, щоб складний відсоток зробив свою магію, перетворив його, не бажаючи, на мільйонера на момент його виходу на пенсію. "Тут мораль очевидна: навіть якщо ви відчуваєте себе лінивими або нерішучими, маленький крок сьогодні може мати великий вплив на ваше майбутнє, завдяки силі складного відсотка!"Що ви отримуєте і скільки це коштує, емільйонаріо

Що ви отримуєте при приєднанніся та скільки це коштує

Після приєднання ми надамо вам у ваш особистий кабінет:

  1. Електронну книгу, в якій детально пояснено концепцію складного відсотка, застосовану до нашої системи оберненої афіліації.
  2. Невелике програмне забезпечення-формуляр, за допомогою якого ви можете проводити свої тести в реальному часі з формулою складного відсотка.
  3. Таблицю Excel, яку ви можете завантажити і використовувати за своїм бажанням.
  4. Сітку даних з вашим розвитком у системі EMILLONARIO, яка показує, як ви прогресуєте, та поради для кожного випадку. Це дуже практично і великий посібник для перевірки вашого прогресу.

Приєднатися до СИСТЕМИ EMILLONARIO, хоча вам може здатися неможливим, коштуватиме всього один платіж:

10 $

або 10 євро або їх еквівалент у Bitcoin або Ethereum

УТОЧНЕННЯ: Наш продукт - це інформація, яку ми надаємо вам через електронну книгу з цінною інформацією для впровадження менталітету складного відсотка у ваше життя. Участь в партнерській програмі є абсолютно добровільною.Програма партнерських відносин та зворотні комісії

Програма партнерської програми зі зворотніми комісіями

До цього моменту, якщо ти уважно прочитав, якщо не зробив цього, я рекомендую зробити це з початку, ти переконався, як зростають прибутки застосовуючи складний відсоток до невеликої суми, одного долара, з часом.

Можна сказати, що час - це найкращий союзник складного відсотка. Так і є. Математика не помиляється.

Але звісно, яку діяльність ми можемо виконувати, легально, що гарантує нам або може нам надавати щоденний відсоток без шкоди для нашого гаманця?

Ось де входить програма зворотної партнерської афіліації Emillonario. На що вона почиває?

По-перше, оскільки це система, яка не вимагає інвестицій, бо я б не назвав 10 $ інвестицією, це робить її дуже рекомендованою для близького кола, оскільки тут немає ризику, немає фінансової системи зі відсотками, немає Понзі, є просто спосіб виконувати діяльність по-іншому.

Звісно, рекомендувати через своє посилання цю програму своїй мережі контактів, розміщувати банери на своєму веб-сайті, в своїх рекламних кампаніях, в своїй мережі контактів WhatsApp, колеги, родина, тощо, будуть раді приєднатися з впевненістю.

Але в чому полягає це і чому це так? Рекомендування Emillonario має такі винагороди з наступною таблицею, які ти можеш подумати, що їхні дані неправильні, особливо якщо ти вже береш участь в інших програмах, але ні, і після таблиці я поясню, чому із потенціалом, який в цьому є:

ПЛАН ПРИВЕДИ ДРУГА

Прямі Друзі = Діти 5%
Внуки 10%
Праправнуки 45%


Коментарі до таблиці комісій

Чи вразила вас таблиця? Якщо вас це не здивувало, то це тому, що ви вже розумієте велич того поняття.

І якщо вас це вразило або ви не розумієте, чому це так, інверсійно, то зазвичай спонсорованим прямим особам завжди надають більше комісії. Тут ми ламаємо стандарти, і знаєте чому? Тому що звідси ви отримаєте "відсотки" для виконання свого схеми складених відсотків, які будуть вам доступні в особистій області.

Пам'ятайте, складений відсоток і час дуже добре дружать, вони великі друзі, найкращі друзі, вони сім'я.

Не хвилюйтеся, якщо щось зараз не розумієте, в основному, це електронна книга з дуже цінною інформацією, яку ви рекомендуєте друзям, і оскільки вона така фантастична, ці друзі рекомендують і подальше. З того починається все з вашого кола впливу, яке може становити три друзі, 15, 100, 1 000, і Скільки будуть ваші правнуки? і Де виплачуються найбільші комісії? і Хто найкращий друг Складеного Відсотка?

Я думаю, що ми досить просунулися, але, звичайно, Хто має гроші, хто його зберігає? Звичайно ж, саме ви, гроші з вашої комісії ми вам виплачуємо кожного тижня від 20 доларів і більше.

І ось тут, "бухгалтерський" облік в нашому програмному забезпеченні в вашій особистій області, хто веде ваші рахунки, але ваші гроші ви зберігаєте. У вас завжди буде перевага, яку ви можете зберігати для відсотків завтра і подальших, або витрачати, або витрачати лише частину, це вже ваша справа.

Тут входить в гру те, що ви можете мати, куди щодня класти відповідну суму, або банківський рахунок, гаманець і т. д. Ми радимо вам обрати місце, де ви не торкатиметеся, наприклад, копилка.

Прийміть це як гру, почніть з 1 долара, і те, що ви будете заробляти тут, ви забираєте і зберігаєте, оскільки, якщо спочатку це лише кілька центів або копійок на день, то потім річі починають підніматися, разом з комісіями (правнуки та правнуки).

Інверсійна афіліація, на що нам допомагає, це досягнення цілі в 1% щоденних відсотків, що відповідає кожному дню.Тривалість проекту та те, що ми робимо по дорозі на емільйонаріо

Тривалість проекту та що ми робимо в дорозі

Чи є проект Emillonario продажем книги, системи і нічого більше?

Ну, хоча це і не мало, оскільки ви можете застосовувати його в нескінченну кількість сфер вашого життя, це не єдине, ще є більше, і дуже добре.

Подумайте про те, що ви в ресторані зі зірками Мішлен і замовляєте дегустаційний меню, Скільки страв зазвичай в ньому? Отже, це може бути 8, 12, 30 тощо, аналогічно до нашої системи, це як дегустаційне меню, і я вам поясню:

Єдиним вимогом для участі є покупка цього першого електронного книги, який я пропоную вам тут на цій сторінці. Фактично, це найважливіше, оскільки це перший, початок, ваш старт, початок подорожі.

Через 30 днів з вашого початкового дня, ми виставляємо на продаж другий електронний книгу з новинками та інформацією на той конкретний момент, і так далі кожен місяць.

Не можна придбати другий, з дуже цінною інформацією, якщо ви не брали участь один місяць у програмі.

Так само, для третього, вам потрібно пройти 60 днів у програмі, і так далі до завершення 12 електронних книг цієї програми, яку я можу вважати навіть магічною, і це як гра, але для дорослих.

НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО БРАТИ УЧАСТЬ У 12 ЕЛЕКТРОННИХ КНИГАХ, ОДНА З КОЖНОГО МІСЯЦЯ, ви можете зупинитися на першому, але це рекомендується, оскільки вам потрібно досягти своїх цілей, які б вони не були.

НЕ МОЖНА ПОЧИНАТИ З ДРУГОГО, АБО ТРЕТЬОГО..., всі починають з першого, і це рішення кожного брати участь у другому та наступних.

Скільки коштують решта 11 електронних книг? Отже, саме це: 12$ на другий, $14 на третій, $16 на четвертий, і так далі, збільшуючи на 2$ вартість попереднього кожен місяць до завершення 12 книг.

Чому ціна така? Пам'ятайте, "НАЙКРАЩИЙ ДРУГ СКЛАДОВОГО ІНТЕРЕСУ - ЦЕ ЧАС".

 Коротке визначення системи Емільйонаріо

У кінцевому підсумку

Ви маєте перед собою систему інвестування без вкладення з найпотужнішою відомою формулою в фінансовій математиці та з найбільш дивовижним джерелом фінансування, яке вам подобається і подобається будь-кому, кому ви розповідаєте про це.

- Наступний крок, якщо ви читаєте це, це тому, що ви вже зареєструвалися, перевірте свою поштову скриньку, перевірте папку спаму, якщо ви не знайшли його у вхідних, ДОДАЙТЕ НАШУ ПОШТУ ДО КОНТАКТІВ У GMAIL, OUTLOOK або використовуйте програму.

- Увійдіть у свій особистий кабінет та придбайте свою книгу.

- Прочитайте її і тримайте як довідник для перечитування.

- І порадьте це людям, яких ви найбільше любите, адже нічого не ризикується, але багато можна виграти.

І на останок, повідомити вам, що проект представлений у багатьох мовах та країнах, тому немає меж, ви можете просувати його в усіх напрямках, за допомогою email-маркетингу, соціальних мереж, знайомств, ви краще за всіх знаєте, як це зробити.

Ваше партнерське посилання ви знаєте, де воно починається, але не знаєте, де закінчується, бо воно ніколи не закінчується

Ваш ентузіазм і віра рекомендують, не ваша техніка, хоча вона допомагає.

Заохочте себе, адже у вас є причини для цього.  

 І спеціальний бонус для вас за те, що ви одні з перших.

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse