Select Country

Formül = Bileşik Faiz + Ters Üye + İstediğin

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse

Bileşik Faiz + Ters Bağlılık Formülü

Bu sayfayı okuyorsan, bu çok iyi bir işarettir

Sana dürüst bir şekilde, senin için, bu sistemin nasıl çalıştığını anlatacağım ve doğru şekilde yaparsan, seni astronomik rakamlara ulaştırabilir.

Herhangi bir bilgiye ihtiyaç yok, neredeyse her şey oluşturulmuş durumda, yapmak isteğin dışında.

EMILLONARIO METODU hayatımızda karşılaştığımız ve çocuklarımıza, ebeveynlerimize, kardeşlerimize, arkadaşlarımıza vb. kesinlikle tavsiye etmekten tereddüt etmediğimiz şeylerden biridir. BUNLAR BÜYÜK KELİMELER.

Bir yıllık bir sistem, ilk günden itibaren kar elde etme imkanı sağlar

Sana bileşik faiz mentalitesini günlük yaşamına nasıl entegre edeceğimizi öğretiyoruz, maaşlı çalışan, emekli, serbest meslek sahibi, iş insanı veya işsiz olsan da.Emillonario'da devreye giren 4 kavramı sana açıklıyorum.

Oyuna giren 4 kavramı açıklıyorum

Emin ol ki, sonuna kadar okuyabilirsen, geri kalan ömrünü sevineceksin.

Bunu okuyorsan, zeki bir insansın demektir, çünkü okumayan ya tembellikten ya da her şeyi bildiğini düşündüğü için ya da aldatılacağını önyargısıyla yapmaz.

  1. Bileşik faiz formülü.
  2. Tersine Affiliate Programı.
  3. Ürünümüz ve sistemimiz.
  4. Projenin süresi ve yolda yaptıklarımız.


Bileşik faiz formülü

Basit Faiz Formülü

Albert Einstein'a göre, basit faiz formülü Dünyanın Sekizinci Harikası'dır.

Basit faiz formülü, başlangıç ​​bir miktar üzerine faiz uygulamaktan başka bir şey değildir ve sonucuna aynı faizi tekrar uygulamak ve böyle devam etmek demektir.

Belki de şu soruyu soruyorsun, evet, çok güzel ama Faiz nasıl kazanılır ve başlangıç ​​sermayesi nasıl sağlanır?

İşte, BAŞLANGIÇ SERMAYESİ = GEREK YOK. FAİZ = DAHA AŞAĞIDA AÇIKLARIM. Beğeneceksin.

Basit faizin BÜYÜK SORUNU, KAZANILAN FAİZLERİ NASIL ELDE EDECEĞİMİZdir.

İşte bizim teklifimiz devreye giriyor, RİSKTEN MUAF ve tamamen şeffaf.Bileşik faiz örneği

Bileşik faiz örneği: Diyelim ki elimizde 1 euro veya daha uluslararası olan 1 dolar var. 1 dolar üzerine günlük %1 faiz uygularsak ve sonucuna %1 faiz uygularsak ve böyle devam edersek, zaman içinde sonuçlar nelerdir biliyor musunuz?

Hayret et, 1 dolardan başladık:

1 ayda kar 0.36 $ + senin doların veya euron
3 ayda kar 1.49 $ + senin doların veya euro
6 ayda kar 5.11 $ + senin doların veya euro
1 yılda kar 37.53 $ + senin doların veya euro
2 yılda kar

1.455.27 $ + senin doların veya euro

3 yılda kar

55.022.34 $ + senin doların veya euro

4 yılda kar

2.078.970.18 $ + senin doların veya euroBileşik faiz sonuçlar tablosu hakkında yorumlar

Neden sana bu tabloyu koydum?

Zaman geçtikçe artan vahşete dikkat et, başlangıçta ilginç olan şey, zamanla vahşi bir büyüme haline gelir.

Ve işte bu yüzden, aşağıda açıklayacağımız ters bağlılık sistemi icat ettik.

Özel alanda, faiz oranını değiştirerek kendi testlerinizi yapabileceğiniz faizli bileşik formülü içeren excel tablosunu indirebileceğiniz bir bağlantı bırakıyorum.

Katılsanız da katılmasanız da, bu tablo birikiminiz, yatırımlarınız vb. konularında size yardımcı olacak ve rehberlik edecektir.

İnternette bir sürü hikaye var, bunlardan biri de dahil olmak üzere, sana anlatmadan geçmek istemediğim anekdotlardan biri, bu hikayelerin konseptimizi anlamanıza çok yardımcı olacağını düşünüyorum:Birleşik faiz hakkında gerçek bir hikaye

Satranç Bahsi ve Bileşik Faiz

Hikaye eski Hindistan'da başlar, satranç oyununun mucidinin yaratısını krallığın rajahına sunmasıyla. Rajah, oyunun güzelliği ve karmaşıklığı karşısında etkilenir ve mucitten kendi ödülünü seçmesini ister.

Mucit, çok kurnaz biri olarak, başlangıçta mütevazı görünen bir şey ister: satranç tahtasının her biri için birinci kareye bir pirinç tanesi, ikinci kareye iki, üçüncü kareye dört ve böyle devam ederek her biri için pirinç miktarını iki katına çıkartır.

Rajah, bu isteğin büyüklüğünün farkında olmadan hemen kabul eder, bu ödülün basit olduğunu düşünerek. Ancak hizmetçileri pirinçleri tahtaya yerleştirmeye başladıkça, gerekli miktarın üssel olarak arttığını fark ederler, bileşik faizin gerçek doğasını ortaya koyarlar.

64. kareye geldiklerinde, gereken pirinç miktarı krallığın üretiminden daha büyüktür ve hatta hikayenin bazı versiyonlarına göre, dünyada üretilebilecek miktarın da ötesindedir.

Rajah, şimdi mucidin zekasının ve kurnazlığının farkında, ve bileşik faiz hakkında aldığı güçlü matematik dersi, olan imkansız pirinç yığını yerine büyük vezir unvanını verir.Tembel milyonerin bileşik faiz hikayesi

İşte bir tane daha, özel TEMBEL:

Tembel Milyoner

Bir zamanlar, inanılmaz derecede tembel olmasına rağmen, zengin olma isteği olan genç bir adam olan Tomás vardı. Zengin bir aileden gelmediği için üzülürken bir gün dedesi doğum günü için ona 100 dolar verdi, ama bir şartı vardı: bu parayı yatırım yapmalı ve harcamamalıydı.

Yatırım konusunda hiçbir fikri olmayan Tomás, en akıllı arkadaşının tavsiyesini aradı ve bileşik faiz kavramını ve küçük miktarların bile zamanla nasıl önemli ölçüde büyüyebileceğini anlattı.

Tembelliğiyle ama merakıyla, Tomás, yıllık %8 ortalama getiri vaat eden bir yatırım fonuna 100 dolar yatırma kararı aldı. Yatırımını tamamen unuttu ve normal yaşamına döndü, bu paranın bir şekilde onun için çalışmasını bekledi.

Yıllar geçti ve Tomás, işten işe atlayarak kariyerinde ilerlemeyen veya para biriktirmeyen, her zamanki gibi tembel kaldı. Ancak, her yıl, küçük yatırımı bileşik faiz sayesinde büyüdü, o ise nadiren bunu hatırlıyordu.

Sonunda, emekli olma günü geldi. Tomás, altın yıllarında nasıl geçineceğini endişeyle düşünürken, yıllar önce yaptığı yatırımı hatırladı. Titreyen ellerle hesabını kontrol etti ve şaşkınlıkla, mütevazı yatırımının vahşi beklentilerini fazlasıyla aşan bir miktar büyüdüğünü gördü.

Ders

Tomás, hayatının neredeyse tüm yönlerinde tembel olsa da, erken yatırım yapma ve bileşik faizin büyüsünü yapmasına izin verme tek eylemi, istemeden de olsa emekli olduğu anda bir milyoner haline gelmesine neden olmuştu. "Buradaki ders açıktır: Kendini tembel veya kararsız hissetseniz bile, bugün attığınız küçük bir adım bile, bileşik faizin gücü sayesinde geleceğinizde büyük bir etkiye sahip olabilir!"Ne alıyorsun ve ne kadar maliyeti var?

Katıldığınızda ne alırsınız ve ne kadar maliyeti vardır

Katıldığınızda, size özel alanınızda şunları sunuyoruz:

  1. Affiliate tersine mühür sistemimize uygulanan bileşik faiz formülü kavramını daha detaylı açıklayan bir e-kitap.
  2. Bileşik faiz formülü ile gerçek zamanlı denemeler yapmanıza olanak sağlayan küçük bir yazılım formu.
  3. Kullanabileceğiniz ve indirebileceğiniz bir Excel tablosu.
  4. EMILLONARIO sistemindeki gelişiminizi gösteren ve her durumda nasıl devam edileceğini gösteren veri tablosu. İlerlemenizi takip etmek için çok pratik ve büyük bir rehberdir.

EMILLONARIO SİSTEMİ'ne katılmak, inanması zor gelse de, sadece şunu ödeyeceksiniz:

10 $

veya 10€ veya Bitcoin veya Ethereum karşılığı

AÇIKLAMA: Ürünümüz, hayatınıza bileşik faiz mentalitesini entegre etmek için çok değerli bilgiler içeren özel alan e-kitabı aracılığıyla verdiğimiz bilgidir. İş ortakları programına katılmak tamamen isteğe bağlıdır.Bağlı kuruluş programı ve ters komisyonlar

Ters komisyonlu bağlı kuruluş programı

Şimdiye kadar dikkatlice okuduysanız, eğer yapmadıysanız, baştan yapmanızı öneririm, bir dolar gibi küçük bir miktar üzerine bile bileşik faizi uygulayarak zaman içinde nasıl karların arttığını gördünüz.

Zamanın bileşik faizin en iyi dostu olduğunu söyleyebiliriz. Evet öyle. Matematik hata yapmaz.

Ama tabii ki, Ne tür bir faaliyet yapabiliriz, yasal olarak, bize günlük faiz sağlayacak veya cebimizi etkilemeyecek?

İşte Emillonario'nun ters bağlılık programı devreye giriyor. Nedir?

İlk olarak, yatırım gerektirmeyen bir sistem olması nedeniyle, çünkü 10 $'lık bir şeyi yatırım olarak adlandırmam, bu sistemi yakın çevreye oldukça önerilebilir hale getirir, çünkü risk yok, faizle çalışan finansal sistem yok, Ponzi yok, sadece başka bir şekilde faaliyet yapmanın bir yolu var.

Bağlantınız aracılığıyla bu programı kişisel ağınıza önermek, web sitenizde bannerlar yayınlamak, e-posta kampanyalarınız, WhatsApp iletişim ağınız, arkadaşlarınız, aileniz vb. ile paylaşmak kesinlikle katılanları mutlu edecektir.

Ama nedir ve neden böyle? Emillonario'yu önermenin aşağıdaki tabloda belirtilen ödülleri var, ki zaten diğer programlarda yer alıyorsanız yanlış olduğunu düşünebilirsiniz, ancak değil, ve tablonun ardından neden böyle olduğunu ve bu potansiyelin ne olduğunu açıklayacağım:

ARKADAŞINI GETİR PLANI

Doğrudan Arkadaşlar = Çocuklar 5%
Torunlar 10%
Büyük Torunlar 45%


Komisyon tablosu hakkındaki yorumlar

Tablo sizi şaşırttı mı? Eğer sizi şaşırtmadıysa, o zaman kavramın büyüklüğünü zaten anlamışsınızdır.

Ve eğer sizi şaşırttıysa veya neden şaşırtmadığınızı anlamıyorsanız, tersine, çünkü genellikle doğrudan sponsorlara her zaman daha fazla komisyon verilir. Burada şemaları kırıyoruz, ve neden mi? Çünkü buradan "faizler" elde edeceksiniz ve bunlar size özel alanda kullanılabilir olan bileşik faiz şemanızı gerçekleştirmek için olacak.

Unutma, bileşik faiz ve zaman çok iyi anlaşırlar, büyük arkadaşlardır, en iyi arkadaşlardır, ailedirler.

Eğer şu anda bir şey anlamazsanız endişelenmeyin, temelde, çok değerli bilgiler içeren bir e-kitap, arkadaşlara tavsiye ettiğiniz ve çok fantastik olduğu için bunların tavsiye ettiği ve ardışık olarak. Her şeyin, üç arkadaş, 15, 100, 1.000 gibi etki alanınızla başladığını unutmayın ve Torpillerin torunları kaç kişi olacak? En yüksek komisyonlar nereden alınır? Bileşik Faizin en iyi arkadaşı hangisi?

Oldukça ilerlediğimizi düşünüyorum, ama tabii ki, Para kimde, kim saklar? Tabii ki sen, komisyonlarınızın parasını her hafta 20 $ ve üstü olarak ödüyoruz.

Ve işte burada, "muhasebe olarak" özel alanınızdaki yazılımımız size hesaplarınızı tutmanıza yardımcı olur, ama paranızı siz saklarsınız. Daima size borcu olan bir bakiyeniz olacak, yarının ve sonraki faiz için saklayabilir veya harcayabilirsiniz, veya sadece bir kısmını harcayabilirsiniz, bu sizin tercihinizdir.

Burada, her gün neyin ne kadarını koymak istediğinizi belirleyebileceğiniz bir hesaba sahip olabilirsiniz veya bir banka hesabı, bir cüzdan, vb. Önerimiz, ona dokunmayacağınız bir yer olsun, örneğin bir kumbara.

Bunu bir oyun gibi düşünün, 1 $'dan başlayın ve burada kazandığınızı alın ve saklayın, çünkü ilk günler sadece birkaç kuruş veya sent olabilir, ancak sonra işler yükselmeye başlar, aynı zamanda komisyonlar (Torunlar ve Torpiller) artar.

Tersine bağlılık, bize yardımcı olduğu şey, her gün %1 faiz hedefini elde etmektir.Projenin süresi ve yol boyunca ne yaptığımız hakkında bilgi.

Proje süresi ve yolda neler yaptığımız

Emillonario projesi sadece bir kitabın satışı, bir sistem ve başka bir şey mi?

Evet, az olmasa da, çünkü sonsuz alanlarda uygulayabilirsiniz, yalnızca bu değil, daha fazlası var ve çok iyi.

Micheilin yıldızlı bir restoranda olduğunuzu ve tadım menüsü siparişi verdiğinizi düşünün, Genellikle kaç tabak olur? 8, 12, 30 olabilir, sistemimiz de aynı şekilde, tadım menüsü gibi, ve size açıklıyorum:

Katılmak için tek gereklilik, bu sayfada size sunduğum ilk e-kitabın satın alınmasıdır. Aslında, en önemlisi budur, çünkü ilk, başlangıç, yolculuğun başlangıcıdır.

Başlangıç gününüzden 30 gün sonra, özel alanınızda ikinci e-kitabı yeni bilgilerle satışa çıkarıyoruz, ve her ay bu şekilde devam ediyoruz.

Programda bir ay boyunca yer almadan çok değerli bilgiler içeren ikinci kitabı satın alamazsınız.

12 E-KİTABIN HEPSİNE KATILMAK ZORUNLU DEĞİLDİR, HER AY BİR TANE, ilkine kadar gidebilirsiniz, ancak tavsiye edilir, çünkü hedeflerinize ulaşmanız gerekiyor, ne olursa olsun.

İKİNCİYLE YA DA ÜÇÜNCÜYLE BAŞLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR..., hepimiz ilkine başlarız ve ikinciye ve sonrasına katılmak herkesin kararıdır.

GERİYE KALAN 11 E-KİTABIN MALİYETİ NE OLACAK? İşte tam olarak: ikinci kitap 12$, üçüncü 14$, dördüncü 16$ ve her ay öncekinden 2$ artırarak 12 kitabı tamamlamak.

Bu fiyat neden? Unutmayın, "FAİZLİ KARIN EN İYİ ARKADAŞI ZAMANDIR".

 Emillonario sisteminin özeti: Bu sistem, kullanıcıların çeşitli yollardan para kazanmasına olanak tanır. Kullanıcılar anket doldurarak, oyun oynayarak, reklamları izleyerek veya diğer görevleri tamamlayarak çevrimiçi para kazanabilirler. Ödeme, kullanıcıların biriken puanları karşılığında çeşitli ödeme yöntemleriyle yapılır. Bu sistem, kullanıcıların kolayca ve hızlı bir şekilde ek gelir elde etmelerine yardımcı olur.

Özetle

Finansal matematikte bilinen en güçlü formülle ve hayal edebileceğin en şaşırtıcı finansman kaynağıyla yatırım yapmadan yatırım sistemi senin önünde duruyor ve senin hoşuna gidiyor ve başkalarına anlattığında herkesin hoşuna gidiyor.

- Bu yazıyı okuyorsan, zaten kayıt oldun demektir, posta kutunu kontrol et, gelen kutusunda bulamazsan spam klasörünü de kontrol et, GMAIL, OUTLOOK GİBİ MAIL UYGULAMALARINDA BİZİ KİŞİLERİNE EKLE ya da kullandığın uygulamada.

- Özel alanına gir ve kitabını satın al.

- Oku ve tekrar okumak için başvuru kaynağı olarak sakla.

- Ve en sevdiklerine tavsiye et, çünkü hiçbir risk yok ve çok şey kazanılabilir.

Son olarak, proje çok sayıda dil ve ülkede sunulduğundan sınırlar yok, ağızdan ağıza, e-posta pazarlaması, sosyal medya, tanıştığın insanlara, nasıl yapılacağını en iyi sen bilirsin.

Bağlı kuruluş bağlantın nerede başladığını ama nerede bittiğini bilmiyorsun, çünkü asla bitmez

Öneren, teknik değil, inanç ve heyecanınla önerir.

Heyecanlan, çünkü heyecanlanacak nedenlerin var. 

 Ve senin için özel bir bonus, çünkü ilk olanlardan birisin.

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse