Select Country

Formula = Komponētās procenti + Apgrieztais biedri + Tavs vēlējums

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse

EMILLONARIO formulas Samainīta interese + apgriezta biedrošana

Ja lasi šo lapu, tas ir ļoti labvēlīgs signāls

Es tev godīgi izskaidrošu, no tevis uz tevi, kā šis sistēma darbojas, kas tevi var novest līdz astronomiskiem skaitļiem, ja to darīsi pareizi, tieši tā, kā es norādu.

Nav nepieciešama nekāda zināšanas, praktiski viss ir izveidots, vienīgi trūkst tava vēlme to darīt.

EMILLONARIO METODE ir viena no tām lietām dzīvē, ko nešauboties rekomendējam saviem bērniem, vecākiem, brāļiem, draugiem utt. Šie ir lieli vārdi.

Sistēma izveidota uz 1 gadu, jau no pirmās dienas varat gūt peļņu

Mēs tev mācām iekļaut samērīgās procentuālās domāšanas veidu savā ikdienas dzīvē, vai tu esi algu saņēmējs, pensionārs, pašnodarbinātais, uzņēmējs vai bezdarbnieks.Es izskaidroju 4 jēdzienus, kas iesaistīti "Emillonario".

Es tev izskaidroju 4 jēdzienus, kas ir iesaistīti

Es tev apsolu, ka, ja spēj lasīt līdz galam, tu priecāsies visu pārējo savu dzīvi.

Ja tu lasi šo, tu esi gudra persona, jo tas, kurš nelasa, vai nu ir slinks vai uzskata, ka zina visu vai priekšnojautā, ka tiks apkrāpts.

  1. Procentu apjoma formulas.
  2. Preces partneru programma pretēji.
  3. Mūsu produkts un sistēma.
  4. Projekta ilgums un tas, ko mēs darām ceļā.


Sastāvdaļu procentu formulas

Procentu komponēšanas formula

Saskaņā ar Albertu Einšteinu, procentu komponēšanas formula ir pasaulē astotā brīnuma.

Procentu komponēšanas formula ir vienkārši piemērot procentu uz sākotnējo summu un pēc tam atkal piemērot to pašu procentu uz rezultātu, un tā turpināt.

kā pelnīt piemērojamo procentu un kā ieguldīt sākotnējo kapitālu?

SĀKOTNĒJĀ SUMMA = NAV NEPIECIEŠAMS. PROCENTI = ES TEV TO SKAIDROŠU ZEMĀK. Tev tas patiks.

Procentu komponēšanas lielais problēma ir kā iegūt uzkrāto procentu.

Šeit mēs iesakām savu piedāvājumu, BEZ RISKA un pilnīgi caurspīdīgu.Procentu procentu piemērs

Piemērs par procentuāliem uzkrājumiem: Pieņemsim, ka mums ir 1 eiro vai 1 dolārs, kas ir starptautiski plaši izplatīts. Ja uz 1 dolāru piemērojam 1% procentu likmi dienā, un uz tā rezultāta piemērojam vēl 1% un tā tālāk, vai tu zini, kādi būs rezultāti laikā?

Piedod, mēs esam sākuši ar 1 dolāru:

Peļņa 1 mēnesī 0.36 $ + tavs dolārs vai eiro
Peļņa 3 mēnešos 1.49 $ + tavs dolārs vai eiro
Peļņa 6 mēnešos 5.11 $ + tavs dolārs vai eiro
Peļņa 1 gadā 37.53 $ + tavs dolārs vai eiro
Peļņa 2 gados

1,455.27 $ + tavs dolārs vai eiro

Peļņa 3 gados

55,022.34 $ + tavs dolārs vai eiro

Peļņa 4 gados

2,078,970.18 $ + tavs dolārs vai eiroKomentāri par procentu likmes rezultātu tabulu

Kāpēc es tev ieliku šo tabulu?

Pamaniet dzīvnieciskumu, kas palielinās ar laiku, tas, kas sākumā ir interesanti, ar laiku pārvēršas par brutālu augšanas dzīvnieku.

Un tāpēc mēs izgudrojām apgriezto filiāļu sistēmu, ko zemāk izskaidroju tev.

Privātajā jomā es tev atstāju saiti, lai lejupielādētu Excel tabulu ar procentuālo formulu, kur tu vari veikt savus testus, mainot summu un procentus.

Neskatoties uz to, vai tu piedalies vai nē, šī tabula būs noderīga un ceļvedis tavai ietaupījumu, ieguldījumu utt. veikšanai dzīvē.

Internetā ir daudz anekdotu, tai skaitā šī, ko es negribu pārpludināt, neizskaidrojot, bet uzskatu, ka šīs stāstas tev palīdzēs saprast mūsu koncepciju:Īsts stāsts par uzkrājumu procentu likmi

Šaha likmes un procentuālais ienesīgums

Vēsture sākas senajā Indijā, ar šaha spēles izgudrotāju, kas prezentē savu radījumu valsts rādžam. Iespaidots ar spēles skaistumu un sarežģītību, rādža prasa izgudrotājam izvēlēties savu atalgojumu.

Izgudrotājs, būdams ļoti viltīgs cilvēks, lūdz kaut ko, kas sākumā šķiet pieticīgs: vienu rīsu graudu pirmajai šaha dēļa rūtij, divus otrajai, četrus trešajai, un tā tālāk, dublējot graudu daudzumu katrā no 64 dēļa rūtīm.

Rādža, nesaprotot šī pieprasījuma lielumu, nekavējoties to pieņem, domājot, ka tas ir nevērīgs atalgojums. Tomēr, kad viņa kalpi sāk likt rīsu graudus uz dēļa, viņi saprot, ka nepieciešamais daudzums eksponenciāli pieaug, atklājot patieso procentuālo ienesīgumu.

Kad nonāk līdz 64. rūtij, nepieciešamais rīsu daudzums ir lielāks par visu valdību ražošanu, un pat, dažiem vēstures versijām pēc, lielāks par to, kas varētu tikt ražots visā pasaulē.

Rādža, tagad apzinoties izgudrotāja gudrību un viltību, un spēcīgo matemātikas mācību, ko viņš saņēma par procentuālo ienesīgumu, piešķir viņam lielviziera titulu, nevis neiespējamā rīsu kalna vietā.Slieks miljonāru slinkuma stāsts

Šeit ir vēl viens īpašs SLINKOŠI:

Slinkais miljonārs

Bija reizi viens jauns vīrietis, Toms, kurš, neraugoties uz to, ka bija neaprakstāmi slinks, bija viens vēlmes: kļūt bagātam, nestrādājot pārāk grūti. Vienu dienu, kad viņš žēlojās, ka nav dzimis bagātā ģimenē, viņa vectēvs viņam dāvāja 100 ASV dolārus par dzimšanas dienu ar nosacījumu: viņam jāiegulda šie naudas līdzekļi un jānespēj tos tērēt.

Toms, kurš nezināja neko par ieguldījumiem, meklēja padomu no sava gudrākā drauga, kurš viņam izskaidroja sastāvā procentu un kā pat nelielas summas varēja būtiski pieaugt laikā, ja tās tika gudri ieguldītas.

Ar slinkumu, bet ar interesi, Toms nolēma ieguldīt 100 ASV dolārus fondu, kas sola vidējo ienākumu 8% gadā. Viņš pilnīgi aizmirsa savu ieguldījumu un atgriezās pie savas ikdienas dzīves, cerēdams, ka kādā veidā šie naudas līdzekļi strādās viņa labā.

Gadi gāja, un Toms turpināja būt tikpat slinks kā jebkad, mainot darbus, nekad tiešām attīstot savu karjeru vai ietaupot naudu. Tomēr katru gadu, nereti atceroties to, viņa mazais ieguldījums auga pateicoties sastāvajam procentam.

Beidzot pienāca viņa pensionēšanās diena. Toms, uztraucies par to, kā viņš nodrošinās savus zelta gados, atcerējās ieguldījumu, ko bija veicis pirms desmitiem gadu. Ar trīcošām rokām viņš pārbaudīja savu kontu un viņa pārsteigumam atklāja, ka viņa niecīgais ieguldījums bija pieaudzis līdz summai, kas pārsniedza viņa viltīgākās cerības.

Morāle

Kaut arī Toms bija bijis slinks gandrīz visos dzīves aspektos, viņa vienīgais rīcība ieguldīt agrīni un ļaut sastāvajam procentam darīt savu burvību bija padarījis viņu, neapzināti, par miljonāru viņa pensionēšanās brīdī. "Morāle šeit ir skaidra: pat ja jūtaties slinks vai neizlēmīgs, maza rīcība šodien var ietekmēt jūsu nākotni, pateicoties sastāvajam procentam!"Ko jūs saņemat un cik tas maksā emillonario

Ko saņemsi, pievienojoties un cik tas maksā

Ja pievienojies, mēs nodosim tev tava privātajā jomā:

  1. E-grāmatu, kurā plašāk ir izskaidrots samērā sarežģītais kompound interešu formulas koncepts, kas tiek pielietots mūsu pretējās filiāles sistēmai.
  2. Nelielu programmatūru-formu, ar kuru vari veikt reāllaika testus ar kompound interešu formulu.
  3. Excel lapu, ko vari lejupielādēt un izmantot pēc savas izvēles.
  4. Datu režģi ar tavu attīstību EMILLONARIO sistēmā, kas norāda, kā tu progresē un sniedz padomus katrā situācijā. Ļoti praktisks un lielisks ceļvedis, lai pārbaudītu savu progresu.

Pievienojoties EMILLONARIO SISTĒMAI, lai gan tev šķiet neiespējami, maksās tikai vienu maksājumu:

10 $

vai 10€ vai tā ekvivalents Bitcoin vai Ethereum

SKAIDROJUMS: Mūsu produkts ir informācija, ko sniedzam tev caur privātās jomas e-grāmatu ar ļoti vērtīgu informāciju, lai iekļautu kompound interešu mentalitāti savā dzīvē. Piedalīšanās filiāļu programmā ir pilnīgi brīvprātīga.Sadarbības programmas un apgrieztās komisijas.

Afiliātu programma ar pretējām komisijām

Līdz šim, ja esi rūpīgi lasījis, ja neesi, iesaku to darīt no sākuma, esi pārliecinājies, kā peļņa strauji pieaug, piemērojot sastāvējo procentu likmi smieklīgai summai, vienam dolāram, laikā.

Var teikt, ka laiks ir labākais sastāvējās procentu likmes sabiedrotais. Tieši tā. Matemātika neviļ.

Taču, kādu darbību mēs varam veikt, likumīgi, kas garantē vai var dot mums ikdienas procentu likmi, neietekmējot mūsu kabatas?

Šeit nāk iekšā Emillonario pretējās afiliācijas programma. Kā tā darbojas?

Pirmkārt, tā kā tas ir sistēma, kas neprasa ieguldījumu, jo 10 dolārus es neuzskatu par ieguldīšanu, tas padara to par ļoti ieteicamu sistēmu tuvajam lokam, jo nav riska, nav finanšu sistēmas ar procentiem, nav Ponzi, vienkārši ir veids, kā veikt darbību citādi.

Nav jāsaka, ka ieteikt šo programmu savai kontaktu tīklam caur tavu saiti, publicēt banerus savā tīmekļa vietnē, savos e-pasta kampaņās, savā WhatsApp kontaktu tīklā, kolēģiem, ģimenei, utt., viņi noteikti būs priecīgi piedalīties droši.

Taču, kāda ir tā un kāpēc tā ir tā? Emillonario ieteikšana nes šīs atlīdzības no sekojošās tabulas, kurā tu varbūt domāsi, ka tās ir nepareizas, it īpaši, ja jau piedalies citās programmās, bet nē, un pēc tabulas es tev izskaidrošu, kāpēc un kāds potenciāls tam ir:

ATVED DRAUGU PLĀNS

Tiešie draugi = Bērni 5%
Mazbērni 10%
Ači 45%


Komentāri par komisiju tabulu

Vai tev ir pārsteigusi šī tabula? Ja tevi tas nav pārsteidzis, ir tāpēc, ka tu jau esi sapratis šī jēdziena lielumu.

Un ja tevi tas ir pārsteidzis vai nesaproti, kāpēc tā ir, atgriezeniski, jo parasti tiek piešķirta lielāka komisija tiešiem sponsoriem vienmēr. Šeit mēs pārkāpjam paradumus, un vai tu zini kāpēc? Jo no šejienes tu iegūsi "procentus", lai īstenotu savu aprēķinu ar samērā komplicēto procentu sistēmu, kas būs pieejama tavā privātajā zonā.

Atceries, procentu sistēma un laiks ļoti labi sadzīvo, viņi ir lieli draugi, labākie draugi, viņi ir ģimene.

Nepārdodies, ja tagad kaut ko nesaproti, pamatā, saīsināti, tas ir e-grāmata ar ļoti vērtīgu informāciju, ko ieteicams draugiem, un tā ir tik fantastiska, ka šie draugi ieteic un tā tālāk. Tāpēc viss sākas ar tavu ietekmes loku, kas var būt trīs draugi, 15, 100, 1 000, un cik būs tavu mazbērnu? un kur tiek saņemtas lielākās komisijas? un kas ir Procentu Sistēma labākais draugs?

Manuprāt, mēs esam diezgan tālu pavirzījušies, bet protams, kuram pieder nauda, kur to glabāt? Protams, tev pašam, tavas komisijas naudu mēs maksājam katru nedēļu no 20 $ uz priekšu.

Un šeit, "grāmatvedībiski" ir mūsu programmatūra tavā privātajā zonā, kas vada tavas kontas, bet tava nauda tiek glabāta tev. Tev vienmēr būs pārpalikums, ko vari saglabāt nākamā diena procentiem vai turpmāk, vai to iztērēt, vai iztērēt tikai daļēji, tas jau ir tavas lietas.

Šeit ienāk spēlē, kur vari ievietot katru dienu to, kas nepieciešams, vai nu bankas kontā, e-maku utt. Mēs iesakām izvēlēties vietu, kur to nesasistu, piemēram, alkas kastīti.

Uztver to kā spēli, sāc ar 1$, un to, ko nopelnīsi šeit, izņem un saglabā, jo, lai gan pirmās dienas ir tikai daži centi vai centiņi, tad lietas sāk kāpt augšup, tajā pašā laikā kāp arī komisijas (mazbērni un mazmazbērni).

Atgriezeniskā filiācija, kas mums palīdz, ir sasniegt mērķi ar 1% ikdienas procentu katru dienu.Projekta ilgums un ko mēs darām ceļā uz miljonāru.
Projekta ilgums un kas notiek ceļā Vai Emillonario projekts ir grāmatas pārdošana, sistēma un nekas vairāk? Nu, lai gan tas nav maz, jo to var piemērot neierobežotām dzīves jomām, tas nav vienīgais, ir vēl vairāk, un tas ir ļoti labi. Iedomājieties, ka esat restorānā ar Michelīna zvaigznēm un pasūtat degustācijas ēdienkarti. Cik parasti ir ēdieni? Tie var būt 8, 12, 30 utt. un mūsu sistēma ir līdzīga degustācijas ēdienkartei, un es jums to izskaidrošu: Viens vienīgais nosacījums, lai piedalītos, ir šī pirmā e-grāmata iegāde, ko es jums piedāvāju šajā lapā. Patiesībā, tā ir visnozīmīgākā, jo tā ir pirmā, sākums, jūsu starta punkts, ceļojuma sākums. 30 dienas pēc jūsu sākuma dienas, mēs izvietosim pārdošanā otro e-grāmatu jūsu privātajā jomā ar jaunumiem un informāciju par šo konkrēto brīdi, un tā tālāk katru mēnesi. Otrā iegāde nav iespējama, ja nav piedalījies vienu mēnesi programmas. Līdzīgi, lai iegādātos trešo, jums ir jāpiedalās 60 dienas programmas, un tā tālāk līdz 12 e-grāmatām šajā programmā, ko es varu uzskatīt par patiešām maģisku un kas ir kā spēle, bet pieaugušajiem. NAV OBLIGĀTS PIEDALĪTIES VISOS 12 E-GRĀMATĀS, VIENĀ KATRĀ MĒNESĪ, jūs varat apstāties pie pirmā, bet tas ir ieteicams, jo jums ir jāsasniedz savas mērķis, kādi tie būtu. NAV IESPĒJAMS SĀKT AR OTRĀ, VAI TREŠO..., visi sākam ar pirmo un ir katras personīgā izvēle piedalīties otrajā un turpmāk. Cik maksās atlikušās 11 e-grāmatas? Precīzi šādi: 12 $ otrais, 14 $ trešais, 16 $ ceturtais, un tā tālāk, katru mēnesi palielinot par 2 $ iepriekšējās vērtības līdz 12 grāmatu pabeigšanai. Kāpēc šāda cena? Atcerieties, "INTERESES SAMBINĀŠANAS LABĀKAIS DRAUGS IR LAIKS".

Emillonario sistēma apkopojums

Kopsavilkums

Priekšā tev ir ieguldījumu sistēma bez ieguldījumiem ar spēcīgāko zināmo finanšu matemātikas formulu un visvienkāršāko finansējuma avotu, ko vari iedomāties, kas tev patīk, un kas patiks jebkuram, kam to pastāsti.

- Nākamais solis, ja lasi šo, ir tāpēc, ka jau esi reģistrējies, pārbaudi savu e-pasta mapi, skaties arī spam mapi, ja to neatrodi ieejā, PIEVIENO MŪSU E-PASTU SAVIEM KONTAKTIEM GMAIL, OUTLOOK vai lietotnei, kuru izmanto.

- Ienāc savā privātajā zonā un iegādājies savu grāmatu.

- Izlasīto saglabā un izmanto kā atkārtojamo lasāmo materiālu.

- Un ieteic to cilvēkiem, kuriem visvairāk rūp, jo nekas netiek riskēts un ir daudz ko iegūt.

Un visbeidzot, vēlos teikt, ka projekts tiek prezentēts daudzās valodās un valstīs, tāpēc nav robežu, vari to reklamēt mutiski, izmantojot e-pasta mārketingu, sociālās tīklos, cilvēkiem, kurus satiec, tu labāk par visiem zini, kā to darīt.

Tavs filiāles saites sākas, bet nebeidzas, tā nekad nes beigās

Tavs entuziasms un ticība ieteic, nevis tehnika, lai gan palīdz.

Iedvesmojies, jo ir iemesls priecāties. 

 Un bonus speciāls tev par būšanu vienam no pirmajiem

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse