Select Country

Formulė = sudėtinis palūkanų norma + Atvirkštinis partnerių + Tavo noras

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse

Formulė EMILLONARIO Sudauginimo palūkanos + Atvirkštinis filialas

Jei skaitai šį puslapį, tai jau labai gerai

Aš tau aiškinsiu nuoširdžiai, iš tavęs į tave, kaip veikia ši sistema, kuri gali padėti tau pasiekti astronominį pelną, jei viską padarysi teisingai, kaip aš tau nurodysiu.

Nereikia jokios žinių, beveik viskas yra sukurtas, tik tavo noras tai padaryti trūksta.

EMILLONARIO METODAS yra viena iš tų dalykų gyvenime, kuriuos be jokio dvejonių rekomenduotume savo vaikams, tėvams, broliais, draugais ir kt. ŠTOS YRA DIDŽIOSIOS ŽODŽIAI.

Sistema sukurtas 1 metams, galinti pritraukti pelną jau nuo pirmos dienos

Mokysime tave įtraukti sudėtinio palūkanų principo mentalitetą į savo kasdieninį gyvenimą, ar tu būtum darbuotojas, pensininkas, savarankiškas verslininkas ar bedarbis.Aš jums paaiškinsiu 4 sąvokas, kurios dalyvauja Emillonario.

Aš aiškinu 4 sąvokas, kurios dalyvauja

Užtikrinu, jei sugebėsite perskaityti iki galo, likusį gyvenimą džiaugsitės.

Jei skaitote tai, esate protingas žmogus, nes tas, kuris neskaito, arba tinginio arba mano, kad viską žino, arba nusiteikęs, kad bus apgautas.

  1. Kompoundo palūkanų formulė.
  2. Atvirkštinė partnerių programa.
  3. Mūsų produktas ir sistema.
  4. Projekto trukmė ir kas darome kelyje.


Sudėtinio palūkanų formulė

Komponuoto palūkanų formulė

Pagal Alberta Einšteiną, komponuoto palūkanų formulė yra pasaulio aštuntoji nuostaba.

Komponuotos palūkanų formulė yra tiesiog taikyti palūkanas pradiniam kiekiui, o gautą rezultatą vėl taikyti tą patį palūkanų dydį ir taip toliau.

Gali būti, kad klausiesi, taip, labai gražu, bet kaip uždirbami taikomos palūkanos ir kaip pridedamas pradinis kapitalas?

Taigi, KAPITALAS = NEREIKIA. PALŪKANOS = PANEIGSIU ŽEMIAU. Tau tai patiks.

Komponuoto palūkanų didžiausia problema yra KAIP GYTI SUSIKAUPUSIAS PALŪKANAS.

Čia mes žaidžiame savo pasiūlymu, BE RIZIKOS ir visiškai skaidriai.Palūkanų sudėtinio pavyzdys

Pavyzdys su sudėtingais palūkanomis: Tarkime, turime 1 eurą arba 1 dolerį, kuris yra tarptautinis. Jeigu 1 doleriui taikome 1% palūkanų kasdien, o gautam rezultatui vėl taikome 1% ir taip toliau, ar žinai, kokie rezultatai laikui bėgant?

Įsivaizduok, pradėjome nuo 1 dolerio:

Pelnas per 1 mėnesį 0.36 $ + tavo doleris arba euras
Pelnas per 3 mėnesius 1.49 $ + tavo doleris arba euras
Pelnas per 6 mėnesius 5.11 $ + tavo doleris arba euras
Pelnas per 1 metus 37.53 $ + tavo doleris arba euras
Pelnas per 2 metus

1.455.27 $ + tavo doleris arba euras

Pelnas per 3 metus

55.022.34 $ + tavo doleris arba euras

Pelnas per 4 metus

2.078.970.18 $ + tavo doleris arba eurasKomentarai apie sudėtinio palūkanų rezultatų lentelę

Kodėl aš tau padaviau šį lentelę?

Pastebėkite žvėriškumą, kuris didėja su laiku, tai, kas pradžioje yra įdomu, su laiku tampa brutalios augimo būtybės.

Dėl šios priežasties sukūrėme atvirkštinės partnerystės sistemą, kurią aš tau paaiškinsiu žemiau.

Slaptoje srityje palikau tau nuorodą, kur galėtum parsisiųsti "Excel" lentelę su sudėtinio palūkanų skaičiavimo formulė, kurioje galėsi išbandyti keisdamas sumą ir palūkanas.

Nepriklausomai nuo to, ar dalyvausi ar ne, ši lentelė tau bus naudinga ir padės tau tavo gyvenimo metu padaryti santaupas, investicijas ir pan.

Internetuose yra daugybė anekdotų, tarp jų šis, kurio nenoriu aiškinti beveik, bet manau, kad šios istorijos tau padės geriau suprasti mūsų sąvoką:Tikra istorija apie sudėtinį palūkanų dydį

Šachmatų lažybų ir sudėtinio palūkanų

Istorija prasideda senovės Indijoje, kai šachmatų žaidimo išradėjas pristato savo kūrinį karalystės rajui. Karalius, susižavėjęs žaidimo grožiu ir sudėtingumu, prašo išradėjo pasirinkti savo atlygį.

Išradėjas, būdamas labai gudrus žmogus, prašo kažko, kas iš pradžių atrodo kuklus: vieną ryžų grūdą pirmajai šachmatų lentos langeliui, du – antrajai, keturis – trečiajai ir taip toliau, padvigubinant grūdų kiekį kiekvienam iš 64 šachmatų lentos langelių.

Karalius, nesuvokdamas šio prašymo apimties, nedelsiant sutinka, manydamas, kad tai yra niekuo nereikšmingas atlygis. Tačiau jo tarnai pradėjus dėti ryžių grūdus ant lentos, supranta, kad reikalingas kiekis auga eksponentiškai, atskleisdamas tikrąjį sudėtingų palūkanų pobūdį.

Kuomet pasiekia 64 langelį, reikalingas ryžių kiekis yra didesnis nei visos karalystės produkcija, ir net, kaip kai kuriose istorijos versijose, didesnis nei tai, kas galėtų būti pagaminta visame pasaulyje.

Karalius, dabar suprasdamas išradėjo protingumą ir gudrumą, bei galingą matematikos pamoką, kurią jis gavo apie sudėtinį palūkanų, suteikia jam didžiojo vizirio vardą vietoje neįmanomo ryžių kalno.Vargo milijonieriaus tinginio sudomintas istorija

Čia turi dar vieną, ypatingą TINGINIO:

Tinginio milijonierius

Kartą buvo jaunas vyras, Tomą, kuris, nepaisant to, kad buvo neįtikėtinai tingus, turėjo troškimą: praturtėti be labai sunkaus darbo. Vieną dieną, kai skundėsi, kad negimė turtingoje šeimoje, jo senelis jam padovanojo 100 dolerių gimtadienio proga su sąlyga: jis turi investuoti šiuos pinigus ir neleisti jų išleisti.

Tomą, neturėjęs jokios idėjos apie investicijas, pasiklausė savo protingiausio draugo patarimo, kuris jam paaiškino sudėtinio palūkanų principą ir kaip net mažos sumos galėtų ženkliai padidėti laikui bėgant, jei jos būtų išmintingai investuotos.

Morala

"Morala čia aiški: net jei jaučiatės tingūs ar nedrąsūs, nedidelis veiksmas šiandien gali turėti didžiulį poveikį jūsų ateičiai, dėka sudėtinių palūkanų galios!"Ką gaunate ir kiek kainuoja eMillionaire

Ką gaunate prisijungę ir kiek tai kainuoja

Kai prisijungiate, mes jums suteikiame jūsų privačioje srityje:

  1. Elektroninę knygą, kurioje išsamiau paaiškinamas sudėtinio palūkanų metodo sąvokos taikymas mūsų atvirkštinio partnerystės sistemos kontekste.
  2. Mažą programinę įrangą-formą, su kuria galite išbandyti sudėtinio palūkanų metodo formulę realiu laiku.
  3. Excel lentelę, kurią galite atsisiųsti ir naudoti pagal savo poreikius.
  4. Duomenų lentelę su jūsų pažanga EMILLONARIO sistemoje, kuri nurodo, kaip jums sekasi ir patarimus kiekvienu atveju laikytis. Tai labai patogu ir puiki gairė, kad galėtumėte stebėti savo pažangą.

Prisijungti prie EMILLONARIO SISTEMOS, nors jums gali atrodyti neįtikėtina, kainuos tik vieną mokėjimą:

10 $

arba 10€ arba jų ekvivalentą Bitcoin ar Ethereum kriptovaliutose

PASAIŠKINIMAS: Mūsų produktas yra informacija, kurią pateikiame per privačios srities elektroninę knygą, su labai vertinga informacija, kaip įtraukti sudėtinio palūkanų metodo mentalitetą į savo gyvenimą. Dalyvavimas partnerių programoje yra visiškai neprivalomas.Partnerystės programa ir atvirkštinės komisijos

Afiliasių programa su atvirkštinėmis komisinėmis

Iki šiol, jei atidžiai skaitėte, jei ne, rekomenduoju tai padaryti nuo pradžių, matėte, kaip naudojant sudėtinį palūkanų metodą pelnai išaugo net iš mažos sumos, vieno dolerio, per laiką.

Galima sakyti, kad laikas yra geriausias sudėtinio palūkanų metodo sąjungininkas. Taip, matematika nesuklysta.

Tačiau aišku, kokį veiklą galime atlikti, teisėtai, kuri garantuotų mums arba galėtų suteikti mums kasdieninių palūkanų be įtakos mūsų piniginei padėčiai?

Čia įsiveržia Emillonario atvirkštinės partnerių programos. Kas tai yra?

Pirmiausia, kadangi tai yra sistema, kuri nereikalauja investicijos, juk 10 dolerių aš nevadinsčiau investicija, tai ją padaro labai rekomenduotiną artimam ratui, nes nėra rizikos, nėra finansinės sistemos su palūkanomis, nėra Ponzi schemos, tiesiog yra būdas veikti kitaip.

Nereikia net sakyti, kad rekomenduoti šią programą per savo nuorodą savo kontaktų tinkle, įdėti banerių į savo svetainę, savo el. pašto kampanijas, savo WhatsApp kontaktų tinkle, draugai, šeima ir t.t., bus tikrai džiaugsmingi dalyvauti.

Bet kas tai yra ir kodėl taip yra? Rekomenduoti Emillonario turi šiuos apdovanojimus, pagal toliau pateiktą lentelę, galbūt jums atrodo klaidingi ir ypač jei jau dalyvaujate kitose programose, bet ne, ir po lentelės paaiškinsiu kodėl ir koks šio potencialas:

ATEIK SU DRAUGU PLANAS

Tiesioginiai draugai = Vaikai 5%
Anūkai 10%
Praanūkiai 45%


Komentarai apie komisijų lentelę

Ar jums stebina lentelė? Jei nejūsų nustebino, tai reiškia, kad jūs jau supratote sąvokos didybę.

O jei jums tai stebina arba nesuprantate, kodėl taip yra, atvirkštinė, nes paprastai tiesioginiams remėjams visada yra skiriama daugiau komisijos. Čia mes išlaužiame schemą, ir žinote kodėl? Nes iš čia galėsite gauti "palūkanas", kad galėtumėte įgyvendinti savo sudėtingų palūkanų schemą, kurią turėsite jūsų privačiame sektoriuje.

Atminkite, sudėtinė palūkanų norma ir laikas labai gerai sutaria, jie yra dideli draugai, geriausi draugai, jie yra šeima.

Kiek bus jūsų proseneliai? ir kur mokamos didžiausios komisijos? ir kas yra Sudėtinės Palūkanos geriausias draugas?

Manau, kad esame pakankamai pažengę, bet žinoma, Kas turi pinigus, kas juos saugo? Žinoma, pats, jūsų komisijų pinigus mokame jums kiekvieną savaitę nuo 20 $ ir daugiau.Projekto trukmė ir ką mes darome kelyje į milijoną

Projekto trukmė ir ką mes darome kelyje

Ar Emillonario projekto tikslas yra knygos, sistemos pardavimas ir nieko daugiau?

Gerai, nors tai ir nėra mažai, nes galite jį taikyti begalėje srityse jūsų gyvenime, tai nėra vienintelis dalykas, yra dar daugiau, ir tai labai gerai.

Pagalvokite, kad esate „Michelino žvaigždžių“ restorane ir užsakote degustacijos meniu, Kiek patiekalų paprastai būna? Gali būti 8, 12, 30 ir pan., mūsų sistema yra panaši į degustacijos meniu, ir aš jums tai paaiškinsiu:

Vienintelis reikalavimas dalyvauti yra pirkti šią pirmąją elektroninę knygą, kurią čia jums pristatau. Iš tikrųjų, tai labai svarbu, nes tai pirmoji, pradžia, jūsų kelionės pradžia.

NEPRIVALOMA DALYVAUTI VISUOSE 12 E-KNYGŲ LEIDINIUOSE, VIENAME KIEKVIENĄ MĖNESĮ, galite sustoti prie pirmojo, bet rekomenduojama siekti savo tikslų, kokia jie bebūtų.

NEPRADĖKITE NUO ANTROJO AR TREČIOJO..., visi pradedame nuo pirmojo ir kiekvienas sprendžia dalyvauti antrame ir toliau.

Kiek kainuos likusios 11 e-knygų? Tiksliai taip: 12$ antroji, $14 trečioji, $16 ketvirtoji, ir taip toliau, kiekvieną mėnesį didinant 2$ prie ankstesnio vertės iki 12 knygų užbaigimo.

Kodėl toks kaina? Atminkite, "PALŪKIS YRA PALANKIAUSIAS SUDĖTINGAM PALŪKIUI".

 Emillonario sistemos santrauka

Trumpas aprašymas

Turite prieš save investicijų sistemą be investavimo su galingiausia finansinės matematikos žinoma formulė ir su labiausiai nustebintina finansavimo šaltiniu, kuri tinka jums ir patinka bet kam, kam apie tai pasakysite.

- Kitas žingsnis, jei skaitote tai, tai reiškia, kad jau esate užsiregistravę, patikrinkite savo pašto aplanką, pažiūrėkite į šlamšto aplanką taip pat, jei jo neradote į pranešimus, PRIJUNKITE MŪSŲ PAŠTĄ PRIE SAVO KONTAKTŲ GMAIL, OUTLOOK ar naudojamą programą.

- Įeikite į savo privačią sritį ir įsigykite savo knygą.

- Perskaitykite ją ir turėkite kaip konsultacijų šaltinį perskaitymui.

- Ir pasiūlykite ją žmonėms, kuriuos labiausiai mylite, nes nieko nėra rizikuojama ir yra daug ko laimėti.

O galiausiai, pasakyti, kad projektas pateikiamas įvairiomis kalbomis ir šalyse, todėl nėra jokių ribų, galite jį reklamuoti iš lūpų į lūpas, el. pašto marketingu, socialinėmis tinklais, žmonėms, kuriuos sutinkate, jūs geriausiai žinote, kaip tai padaryti.

Jūsų partnerio nuoroda prasideda ten, kur nežinote, kur ji baigiasi, nes ji niekada nesibaigia

Jūsų entuziazmas ir įsitikinimas, kuris rekomenduoja, o ne jūsų technika, nors ji padeda.

Entuziastingas, nes turite priežasčių būti tokiu. 

 Ir specialus bonusas tau, būnant vienam iš pirmųjų.

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse