Select Country

Valem = Liitintress + Tagurpidi Liikmed + Sinu Soov

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse

EMILLONARIO valemängu valem + tagurpidi liitumine

Kui sa loed seda lehekülge, on see juba väga hea märk

Selgitan sulle ausalt, sinuga, kuidas see süsteem töötab, mis võib viia sind astronoomiliste summadeni, kui teed seda õigesti, nagu ma sulle näitan.

Ei ole vaja mingit eelnevat teadmist, praktiliselt kõik on juba loodud, ainult su soov selleks puudub.

EMILLONARIO MEETOD on üks neist asjadest elus, mida me ei kahetse hetkekski soovitamast oma lastele, vanematele, vendadele, sõpradele jne. SEE ON SUURED SÕNAD.

Süsteem loodud 1 aastaks, võimaldades kasu saada juba esimesel päeval

Näitame sulle, kuidas lisada intressi kumuleerumise mõtlemine oma igapäevaelusse, olgu sa siis palgatöötaja, pensionär, ettevõtja või töötu.Ma selgitan sulle 4 kontsepti, mis mängivad Emillonarios osa.

Selgitame välja 4 kontsepti, mis mängu tulevad

Ma kinnitan sulle, et kui suudad lugeda lõpuni, siis rõõmustad ülejäänud elu.

Kui sa seda loed, siis oled sa intelligentne inimene, sest see kes ei loe, kas on laisk või arvab, et teab kõike, või eelarvamuslikult, et teda petetakse.

  1. Kahekordse intressi valem.
  2. Vastupidine sidusprogramm.
  3. Meie toode ja süsteem.
  4. Projekti kestus ja mida me teel teeme.


Intressi kumulatiivne valem

Intressi korduvvõrrandi valem

Albert Einsteini sõnul on intressi korduvvõrrand maailma kaheksas imed.

Intressi korduvvõrrandi valem tähendab lihtsalt intressi rakendamist algsummale ja selle tulemusele uuesti sama intressi rakendamist ja nii edasi.

Võib-olla küsid endalt, jah, see on väga ilus, aga kuidas teenitakse rakendatav intress ja kuidas antakse algkapitali panus?

Noh, ALGKAPITAL = EI OLE VAJA. INTRESS = SELGITAN SEDA ALLPOOL. Sulle meeldib see.

Intressi korduvvõrrandi SUUR PROBLEEM on KUIDAS SAADA TEKKIVAD INTRESSID.

Siin tuleme mängu oma ettepanekuga, RISKIVABA ja täiesti läbipaistev.Intressi näide

Näide liitintressist: Oletame, et sul on 1 euro või 1 dollar, mis on rahvusvahelisem. Kui rakendame 1 dollarile igapäevaselt 1% intressi ja selle tulemusele rakendame taas 1% ja nii edasi, kas tead, millised on tulemused aja jooksul?

Uskumatu, oleme alustanud 1 dollariga:

Kasu 1 kuu jooksul 0,36 $ + sinu dollar või euro
Kasu 3 kuu jooksul 1,49 $ + sinu dollar või euro
Kasu 6 kuu jooksul 5,11 $ + sinu dollar või euro
Kasu 1 aasta jooksul 37,53 $ + sinu dollar või euro
Kasum 2 aasta jooksul

1 455,27 $ + sinu dollar või euro

Kasu 3 aasta jooksul

55 022,34 $ + sinu dollar või euro

Kasu 4 aasta jooksul

2 078 970,18 $ + sinu dollar või euroKommentaarid intressi arvutamise tulemuste tabeli kohta

Miks ma sulle selle tabeli tegin?

Vaata, kuidas koletislikkus ajaga kasvab, see, mis alguses on huvitav, muutub aja jooksul tohutuks kasvavaks koletiseks.

Ja sellepärast oleme leiutanud tagurpidi sidusprogrammi süsteemi, millest allpool selgitan.

Privaatses piirkonnas jätnud sulle lingi, kust saad alla laadida Exceli tabeli koos liitintressi valemiga, kus saad teha katsetusi raha ja intressi muutmisega.

Ükskõik, kas osaled või mitte, see tabel saab olema sulle abiks ja juhendiks sinu säästmise, investeerimise jms jaoks, mida sa elu jooksul teha võid.

Internetis on palju anekdoote, sealhulgas see, mida ma sulle selgitamata ei taha jätta, vaid arvan, et need lood aitavad sul meie kontseptsiooni paremini mõista:Tõeline lugu liitintressi kohta

Malestus ja intress

Ajalugu algab iidsest Indiast, kus male leiutaja esitleb oma loomingut kuningriigi rajale. Rajah, kes oli mängu ilu ja keerukusest vaimustuses, palub leiutajal valida oma tasu.

Leiutaja, olles väga kaval inimene, palub alguses tagasihoidlikku asja: üks riisitera esimesele malelauda ruudule, kaks teisele, neli kolmandale ja nii edasi, kahekordistades riisiterade hulka igas 64 ruudus.

Rajah, olles teadmata selle palve ulatust, nõustub kohe, arvates, et tegemist on triviaalse tasuga. Ent kui tema teenrid hakkavad riisiterasid lauale asetama, mõistavad nad, et nõutav kogus kasvab eksponentsiaalselt, paljastades intressi tõelise olemuse.

Kui jõutakse ruudule 64, on vajalik riisikogus suurem kui kogu kuningriigi toodang ja isegi, mõnedes versioonides loost, suurem kui kogu maailmas toodetav.

Rajah, nüüd teadlik leiutaja intelligentsusest ja kavalusest ning matemaatikaõppetunnist intressi kohta, annab talle suurvisiiri tiitli võimatuna tundunud riisimäe asemel.Laiskas huvitavast laisest miljonärist

Siin on veel üks eriline LAISKLOOMAD:

Laisk Miljonär

Oli kord noor mees nimega Tomás, kes hoolimata uskumatust laiskusest oli üks soov: saada rikkaks ilma liiga kõvasti töötamata. Ühel päeval, kui ta kurvastas, et ei sündinud jõukasse perekonda, andis tema vanaisa talle sünnipäevaks 100 dollarit tingimusel, et ta investeerib selle raha ega kuluta seda.

Tomás, kellel polnud aimugi investeerimisest, otsis nõu oma kõige intelligentsema sõbra käest, kes selgitas talle intressi liitmise kontseptsiooni ja kuidas isegi väikesed summad võiksid aja jooksul märkimisväärselt kasvada, kui neid tarkt investeeritakse.

Aastad möödusid ja Tomás jätkas sama laisana nagu alati, vahetades tööd töö järel, tegelikult kunagi oma karjääris edasi liikumata ega raha säästes. Siiski kasvas tema väike investeering iga aasta tänu intressi liitmisele, ehkki ta seda harva meenutas.

Lõpuks saabus tema pensionipäev. Tomás, mures selle pärast, kuidas ta oma kuldsetel aastatel toime tuleb, mäletas aastakümneid tagasi tehtud investeeringut. Värisevate kätega kontrollis ta oma kontot ja tema suureks üllatuseks leidis ta, et tema tagasihoidlik investeering oli kasvanud summaks, mis ületas kõik tema kõige ulakamad ootused.

Moraal

Kuigi Tomás oli peaaegu kõigis oma elu aspektides laisk, oli tema ainus tegevus varakult investeerimine ja intressi liitmise võlujõu laskmine teinud temast tahtmatult miljonäri tema pensionipäeval. "Morraal on siin selge: isegi kui tunned end laisana või otsustamatusena, võib väike tegevus täna avaldada tohutut mõju sinu tulevikule tänu intressi liitmise võimule!"Mis on teie vastuvõtmine ja kui palju see maksab?

Mis saad, kui liitud ja kui palju see maksab

Kui sa liitud, anname sulle oma privaatses piirkonnas järgmise:

  1. E-raamat, mis selgitab põhjalikumalt intressi korduvvalemiga seotud kontseptsiooni meie pööratud sidususprogrammis.
  2. Väike tarkvara-vorm, et saaksid teha reaalajas katseid intressi korduvvalemiga.
  3. Exceli tabel, mida saad alla laadida ja kasutada oma soovil.
  4. Andmeruudustik sinu arenguga EMILLONARIO süsteemis, mis näitab sulle, kuidas sul läheb ja annab nõuandeid igas olukorras järgimiseks. See on väga praktiline ja suurepärane juhend oma progressi jälgimiseks.

Liitumine SÜSTEEMIGA EMILLONARIO, kuigi see võib tunduda uskumatu, maksab sulle vaid ühe makse:

10 $

või 10 € või nende ekvivalent Bitcoinis või Ethereumis

SELGITUS: Meie toode on informatsioon, mida pakume sulle läbi e-raamatu privaatses piirkonnas, mis sisaldab väga väärtuslikku teavet intressi korduvvalemiga mõtteviisi lisamiseks oma ellu. Osalemine sidusprogrammis on täiesti vabatahtlik.Siduspartnerlusprogramm ja tagurpidi komisjonitasud.

Affiliate programm tagurpidi komisjonitasudega

Seni, kui oled tähelepanelikult lugenud, kui ei ole, soovitan seda teha algusest peale, siis oled näinud, kuidas kasumid kasvavad rakendades pika aja jooksul liitintressi väikesele summale, ühele dollarile.

Võib öelda, et aeg on liitintressi parim liitlane. Nii on. Matemaatika ei eksi.

Kuid muidugi, millist tegevust saame teha, seaduslikult, mis tagaks meile või võiks anda meile igapäevase intressi ilma meie taskut mõjutamata?

Siin tuleb mängu Emillonario tagurpidi partnerlusprogramm. Mis see on?

Esiteks, kuna see on süsteem, mis ei vaja investeeringut, sest 10 dollarit ei nimetaks ma investeeringuks, muudab see selle väga soovitatavaks lähikonnas, kuna pole riski, pole finantsvõrgustikku intressidega, pole Ponzi skeemi, lihtsalt on võimalus teha tegevust teisiti.

Mõistagi, et soovitada selle programmi oma kontaktidele oma lingi kaudu, avaldada bännereid oma veebisaidil, oma e-kampaaniates, oma WhatsAppi kontaktidele, kolleegidele, perele jne, nad rõõmustavad kindlasti osalemise üle.

Aga milles asi ja miks on see nii? Emillonario soovitamisel on järgmise tabeli järgi sellised preemiad, mõtled, et need on valed ja eriti kui juba osaled teistes programmides, aga ei, ja pärast tabelit selgitan sulle, miks ja milline potentsiaal sellel on:

TOO SÕBER PROGRAMM

Otsesed sõbrad = Lapsed 5%
Lapselapsed 10%
Lapselapselapsed 45%


Kommentaarid komisjonitasu tabeli kohta

Kas oled lauda üllatunud? Kui ei ole üllatunud, siis oled juba mõistnud kontseptsiooni suursugusust.

Ja kui oled üllatunud või ei mõista seda seetõttu, et see on vastupidine, siis tavaliselt antakse otsepatroonidele alati rohkem komisjoni. Siin murrame mustreid ja tead miks? Sest siit saad sa "huvi" täitmaks oma koostatud intressiskeemi, mis on sulle kättesaadav privaatalal.

Mäleta, intressi kogumine ja aeg, nad saavad väga hästi läbi, nad on suured sõbrad, parimad sõbrad, nad on perekond.

Ära muretse, kui mõnda asja hetkel ei mõista, põhimõtteliselt, kokkuvõttes, see on e-raamat väga väärtusliku teabega, mida soovitad sõpradele ja kuna see on nii suurepärane, siis nemad soovitavad ja järgmistele. Nii et kõik algab sinu mõjutusvõrgustikust, mis võib olla kolm sõpra, 15, 100, 1 000 ja Mitu on sinu lapselapsi? ja kus makstakse suurimaid komisjone? ja mis on Intressi Kogumise parim sõber?

Ma arvan, et oleme üsna palju edasi arenenud, aga muidugi, kes omab raha, kes hoiab seda? Muidugi sina ise, me maksame sulle sinu komisjonid iga nädal alates 20 dollarist edasi.

Ja siin on see koht, "raamatupidamislikult" on meie tarkvara sinu privaatalal, kes hoiab sinu kontosid, kuid sinu raha hoiad sina. Sul on alati positiivne saldo, mida saad hoida homse ja järgnevate intresside jaoks või kulutada, või kulutada vaid osa, see on juba sinu enda asi.

Siin tuleb mängu see, et saad iga päev sinna panustada, või siis pangakonto, rahakoti jne. Soovitame, et see oleks koht, kuhu sa ei puudutaks, näiteks rahakass.

Võta seda kui mängu, alusta 1 dollarist ja kõik, mida siin teenid, saad välja võtta ja hoida, sest kuigi esimesed päevad on vaevalt mõned sendid, hiljem asi tõuseb, samal ajal kui komisjonid (lapselapsed ja lapselapselapsed).

Vastupidine liitumine, millele me toetume, on saada igapäevase 1% intressi eesmärk iga päev.Projekti kestus ja mida me teeme teel Emillionarini

Projekti kestus ja mida me teel teeme

Kas Emillionario projekt on raamatu müük, süsteem ja mitte midagi muud?

Noh, kuigi see pole vähe, sest seda saab rakendada lõpmatutes eluvaldkondades, see pole ainus, on veel rohkem ja lisaks väga hea.

Mõtle, et oled Michelini tärnidega restoranis ja tellid degusteerimismenüü, Kui palju roogasid tavaliselt on? Need võivad olla 8, 12, 30 jne, meie süsteem on samasugune, see on nagu degusteerimismenüü ja ma selgitan seda sulle:

Ainus nõue osalemiseks on see esimene e-raamatu ost, mille ma siin sellel lehel esitan. Tegelikult on see kõige olulisem, sest see on esimene, algus, sinu käivitamine, reisi algus.

30 päeva pärast sinu alguspäeva, paneme müüki sinu privaatalal teise e-raamatu uudistega ja informatsiooniga selle hetke jaoks, ja nii edasi iga kuu.

Teist, väga väärtusliku informatsiooniga e-raamatut ei saa osta, kui pole osaletud programmis üks kuu.

Sama kehtib kolmanda kohta, pead täitma 60 päeva programmis ja nii edasi kuni täidad selle programmi 12 e-raamatut, mida võiks pidada isegi maagiliseks ja mis on nagu mäng, kuid täiskasvanutele.

OSALEMINE KÕIGIS 12 E-RAAMATUS EI OLE KOHUSTUSLIK, ÜKS IGA KUU, võid jääda esimese juurde, kuid soovitatav on osaleda, sest pead saavutama oma eesmärgid, mis need ka poleks.

ALUSTADA TEISE VÕI KOLMANDA JUUREST EI OLE VÕIMALIK..., kõik alustavad esimesest ja igaühe otsustada on osaleda teises ja järgnevates.

Kui palju maksavad ülejäänud 11 e-raamatut? Täpselt nii: 12$ teine, 14$ kolmas, 16$ neljas ja iga kuu suureneb eelneva väärtusega 2$ kuni täidetakse 12 raamatut.

Miks selline hind? Mäleta, "KAPITALISEERITUD INTRESSI PARIM SÕBER ON AEG".

 Emillonario süsteemi kokkuvõte

Kokkuvõte

Sul on ees investeerimissüsteem ilma investeerimiseta, mis on tuntud kui kõige võimsam matemaatilise finantsvalem ja kõige üllatavam rahastamisallikas, mida sa suudad ette kujutada, mis sulle meeldib ja meeldib ka kõigile, kellele sellest räägid.

- Järgmine samm, kui sa seda loed, on registreerimine, kontrolli oma postkasti, vaata ka rämpsposti kausta, kui seda otsepostkastis ei leia, LISA MEIE MEILID OMA KONTAKTIDE HULKA GMAILIS, OUTLOOKIS või kasutatavas rakenduses.

- Mine oma privaatalasse ja osta oma raamat.

- Loe seda ja hoia seda konsulteerimiseks, et uuesti lugeda.

- Soovita seda inimestele, keda kõige rohkem armastad, sest midagi ei riskita ja on palju võita.

Ja lõpuks, ütlen sulle, et projekt on esindatud mitmes keeles ja riigis, seega pole piire, saad seda reklaamida suust suhu, e-posti turunduse, sotsiaalmeedia, inimestele, keda kohtad, sa tead kõige paremini, kuidas seda teha.

Sinu partnerlink algab kuskilt, kuid ei lõpe kunagi

Sinu entusiasm ja usk soovitavad, mitte sinu tehniline oskus, kuigi see aitab.

Entusiasmeeru, sest sul on põhjust seda teha. 

 Ja boonus spetsiaalselt sulle, kuna oled üks esimestest.

Accede o Regístrate

Iniciar Sesión Registrarse